Blog

Hutniczo-Górnicza Spóldzielnia Mieszkaniowa od dziś 13 marca od godz. 11.00 wstrzymuje przyjmowanie mieszkańców.

KOMUNIKAT

Hutniczo-Górnicza Spóldzielnia Mieszkaniowa od dziś 13 marca od godz. 11.00 wstrzymuje przyjmowanie mieszkańców.
Z napływających do nas komunikatów wynika, że wszelkie służby w Katowicach są postawione w stan szczególnej gotowości. Komenda Miejska Policji w Katowicach i Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach są przygotowane, by w razie konieczności wspierać służby medyczne i Sanepid w realizacji ich zadań. Za działania epidemiologiczne odpowiada administracja rządowa.
Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju. Jednym z najważniejszych zaleceń wszelkich służb epidemiologicznych jest silna rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań, dużych zbiorowisk ludzi.
Dlatego w trosce o zdrowie pracowników i mieszkańców Zarząd HGSM podjął decyzję zgodnie z rekomendacją administracji rządowej, że
DO ODWOŁANIA SIEDZIBA ZARZĄDU WRAZ ZE WSZYSTKIMI JEDNOSTKAMI ADMINISTRACYJNYMI NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ MIESZKAŃCÓW.
• Dzisiaj – tj. 13 marca w piątek – administracje będzią obsługiwać mieszkańców wyłącznie do godz. 11.00.
• Urzędnicy będą jednak pracowali, aby załatwiać (w miarę możliwości) sprawy mieszkańców poprzez kontakt telefoniczny tel. 32 606-17-81 lub 82, drogą elektroniczną email: sekretariat@hgsm.pl lub za pośrednictwem Portalu mieszkańca.
Wszystkie numery kontaktowe są dostępne na naszej stronie internetowej www.hgsm.pl
W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń i komunikatów.